Miks Mac?

Kasuta ära Apple’i mitmekülgseid lahendusi erinevate toodete näol ning muuda enda ettevõtte IT lahendused sujuvamaks. Kasutades AirDrop-i, AirPrint-i, HandOff-i ja Time Capsule-it, näed Sa kui lihtne on töötada väga efektiivselt ja mobiilselt.

MacOS ja Windowsi koostöö

Nagu Windowsi arvutite puhulgi, saad Sa ühendada enda Maci juhtmevabalt või erinevate ühenduspesade läbi printeritega ja ettevõtte sisevõrguga. Kõik süsteemid töötavad kenasti ning failide edastamine ja samade või sarnaste programmide kasutamine toimib suurepäraselt. Samuti pääseb Mac ligi Microsoft Exchange Serveri kontodele.

Sa saad kasutada Microsoft Office tarkvara, millega Sa juba harjunud oled

Kasutades Maci arvutit saad Sa valida millist kontoritarkvara paketti kasutada soovid. Apple pakub täiesti tasuta iWork (Pages, Numbers, Keynote) lahendust, mida on väga lihtne kasutada. Ühtlasi ühendab see kenasti Sinu arvuti teiste Apple seadmete ja iCloudiga. Kui Sinu töö nõuab aga Microsoft Office tarkvara, siis ühildub Mac suurepäraselt ka näiteks Office 365 lahendusega, pakkudes identset disaini ja funktsionaalsust, nagu Sa juba aastaid kasutanud oled.

Investeering Maci tasub ära

Pikaajalise koostöö puhul saame pakkuda suurepäraseid hinnalahendusi Apple toodetele. Samuti oleme kindlad, et suudame Sind veenda, et investeering Apple toodetesse tasub ennast tõepoolest ära ning seda mitte ainult võrreldamatu kasutusmugavuse või kiiruse ja vastupidavuse pärast. Kõigele lisaks hoiavad Maci arvutid suurepäraselt hinda ka mitmeid aastaid pärast nende ostu.

Ettevõtluse jaoks mõeldud rakendused

Maci rakenduste põhiline idee ja rõhk on just tervikliku kasutusmugavuse pakkumises igapäevaste töötoimingute tegemisel. Rakendused on disainitud selliselt, et need säästaks Sinu aega ja tõstaks efektiivsust. Kas selleks on failide sünkroniseerimine, grupi kõned või jagatud kontaktid ja üritused, toimib MacOS alati kiirelt ja sujuvalt.

Suurepärane riistvara ja veelgi parem kasutajakogemus

Mac ei ole ainult garanteeritud kombinatsioon kenast ja erakordsest disainist. See on disainitud pidama vastu karmidele tingimustele, terve päeva ning seejuures pakkuma alati 100% jõudlust. Tänu alumiiniumist korpusele pakub see suurepärast vastupidavust kombineerituna minimaalsete mõõtmete ja kaaluga, mida peaaegu, et ei tunnegi.

Sest Sul on iPhone

Apple toodete ökosüsteem on üks enim arenenud lahendusi IT maailmas. Suhtlus erinevate seadmete vahel laseb Sul töötada kiirelt, mugavalt ning seda ilma tüütute manuste ja failide saatmisteta.

Miks IOS?

iOS on disainitud selliselt, et see pakuks kasutajatele maksimaalselt võimalusi saavutamaks parimaid tulemusi kus iganes nad ka ei viibiks. Lihtsa, intuitiivse kasutajaliidesega, võimsate sisseehitatud funktsioonide ja suurepärase stabiilsusega, pakub iOS usaldusväärset ja murrangulist platvormi.

iOS ärisfääris: 10 põhjust miks?

Kõik iPhoneid ja iPadid kasutavad iOS operatsioonisüsteemi. Võimsate ja mitmekülgsete funktsioonide abil saavad kasutajad vabalt suhelda, jagada ning koostööd teha, kus iganes nad ka ei oleks - seda kõike loomulikult Apple-ile omase lihtsusega.

1. Atraktiivne kasutaja mugavus

Alates iOS seadme kätte võtmise hetkest on selge kuidas seda kasutada. Seda selle pärast, et iOS sisaldab „Multi-Touch“ kasutajaliidest telefoni kontrollimiseks. Seade ise jääb silmapaistmatult tahaplaanile ning lubab Sul täielikult fokusseerida enda toimingule. Alates sisseehitatud rakendustele, kuni tuhandetele allalaetavatele rakendustele. „Siri“ abiga koosolekute planeerimisest kuni videokõnedeni FaceTime abil. Kõik on lihtne, intuitiivne ja arusaadav.

2. Unikaalsed funktsioonid

Põhjalik toodete disain võimaldab pakkuda unikaalseid funktsioone. Riistvara ja tarkvara on teineteise jaoks loodud, pakkumaks suurepärast kasutaja mugavust, mis jätab mulje nagu toimetaksid ainult andmetega, mitte füüsilise tehnoloogilise seadmega. AirDrop-i abil saad Sa vaid mõne puudutusega jagada enda kolleegiga kontakte. Kasutades AirPlay lahendust ja Apple TV-d, saad Sa enda ideid jagada suurema hulga kuulajatega. FaceTime-i abil võimaldad Sa kolleegidel näha eemalt samu asju, mida näed Sina. Ainult iOS-iga.

3. Sujuvad tarkvara uuendused

iOS pakub suurepärast tuge tarkvara uuenduste kujul. Tarkvara ja uute funktsioonide arendamisel, pakub Apple kõikidele seadmetele alati koheselt tarkvara uuendusi, et tuua kõige värskemad lahendused kõikide kasutajate ja IT osakondadeni. Kõik tarkvara uuendused on tasuta ja üheaegselt saadaval laiale hulgale toetatud seadmetele.

4. Kontrollitud kasutatavus

Olenemata selles, kas Sinu ettevõte kasutab kümmet või kümmet tuhandet seadet, või kas seadmed on tööandja või töötaja omad – iPhone ja iPad seadmeid on võimalik kasutada ilma IT osakonna sekkumiseta. iOS võimaldab kõik seadmed väga lihtsasti üles seadistada kohe pärast pakendist välja võtmist. Aktiveerimine, seadistamine ning ettevõte teenustega liitumine on võimalik koheselt ja ilma IT osakonna abita.

5. Äriklassi turvalisus

iOS sisaldab arenenud turvalahendusi, mis võimaldavad täielikku kontrolli seadmete, andmete ja rakenduste üle. Suur hulk turvalisuse funktsioonidest on juba algupäraselt seadistatud. Lisavõimalused on kergesti hallatavad, et pakkuda Sinu ettevõttele sobivaid lahendusi.

6. Põhjalik aruandlus

iOS pakub kõiki vahendeid selleks, et seadistada üles, kasutada ja hallata iOS seadmeid, ilma et kasutusmugavus selle tõttu kannataks. Tänu iOS-ile ja sisseehitatud kolmanda poole Mobile Device Management (MDM) võimalusele, on võimalik seadmeid juhtmevabalt hallata ja erinevaid rakendusi seadistada, nt e-maili kontot, WIFI, VPN ühendusi seadistada ning sertifikaate lisada.

7. Innovaatilised sisseehitatud rakendused

iOS-i ja selle aina lisanduvate funktsioonide ning sisseehitatud rakenduste abil muutuvad iPhone ja iPad järjest võimsamaks ja mugavamaks ärikasutaja jaoks. Rakendused nagu Mail, Contacts, Calendar, Comments, Notes, võimaldavad hoida kõik vajaliku alati käepärast, et ükski võimalus äris ei jääks kasutamata.

8. App Store

App Store on koht, kust on võimalik leida rakendusi praktiliselt mis tahes tööks või ülesandeks. Rakendusi on võimalik osta hulgi ning jagada neid ettevõtte siseselt töötajate vahel. Kasutajale on see väga mugav ja Apple hoolitseb selle eest, et kõikide rakenduste funktsionaalsus oleks just selline nagu lubatud. Lühidalt – nad lihtsalt töötavad!

9. Kohandatud B2B rakendused

iOS on suurepärane platvorm uute, kohandatud rakenduste väljatöötamiseks. Kasuta ära Apple tipptasemel võimalusi arendajatele, mis võimaldavad Sul luua just sellise rakenduse, mis Sinu äri jaoks vajalik on. Isiklike rakendustega saad Sa automatiseerida töövoogusid, timetada turvaliselt ettevõtte siseste andmetega, pakkuda atraktiivseid kliendilahendusi ja palju muud.

10. iCloud iCloud on valmis töötama koos Sinuga.

See töötab nii iOS-i kui ka OS X puhul iWork rakendustega, seega võid alustada tööd Pages, Numbers või Keynote rakenduses ühel seadmel ning jätkata sealt kus pooleli jäi, hoopis teisel seadmel. Lisaks sellele on kõik Sinu dokumendid läbi iCloudi kättesaadavad mis tahes seadmes, ka PCs.