Konsultatsioonid äriklientidele

Broneeri endale sobiv aeg läbi meie broneerimise süsteemi: https://www.valgeklaar.ee/koolitused

Võta ühendust

Koostööpartnerite müügijuht Ärikliendimeeskonna juht Ärikliendihaldur Ärikliendihaldur
Peep Jürs Martin Muttik Indrek Normak Mihkel Ansper
Email: peep@valgeklaar.ee
Telefon: +372 53406346
Email: martin@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5119639
Email: indrek@valgeklaar.ee
Telefon: +372 53853453
Email: mihkel@valgeklaar.ee
Telefon:+372 5399 3663
Ärikliendihaldur Tehniline konsultant Ärikliendihaldur Ärikliendihaldur
Taivo Liiva Vallo Teppe Andry Kahr Rein Repson
Email: taivo@valgeklaar.ee
Telefon:+372 54110228
Email: vallo@valgeklaar.ee
Telefon:+372 618 0099
Email: andry.kahr@ideal.ee
Telefon: +372 56803661
Email: rein.repson@ideal.ee
Tel: +372 56801061